Vyfoťte fotku s tématem Česko je super!

Foto: czechtourism

1 160

Až do 15.9.2018 máte šanci zapojit se do soutěže, která probíhá na facebooku a instagramu pod názvem Česko je super! Tak to vyfoť!

Reklamy

V rámci oslav stého výročí vzniku Československa a 51. ročníku Mezinárodního filmového festivalu filmů s cestovatelskou tematikou Tourfilm probíhá soutěž o nejlepší fotografii. Účastnit soutěže se může každý  s fotografií vyjadřující národní hrdost, která musí vzniknout v České republice. Každý účastník přitom může přihlásit jeden snímek. Cílem soutěže je zvýšit povědomí o letošním jubileu založení Československa.

Soutěž je určena celkem pro tři věkové kategorie s hlavním zaměřením na mladé lidi. Porota hodnotí nápad, kreativitu nebo umělecké ztvárnění. Technická kvalita fotografie není rozhodující, aby starší a lépe vybavení nebyli zvýhodněni.  V kategoriích a) do 18 let, b) 18–25 let c) nad 25 let  porota složená z fotoprofesionálů a z osobností ocení celkem 30 autorů.

Reklamy

Slavnostní vyhlášení výherců a předání cen proběhne 6. 10. v rámci programu festivalu Tourfilm v Karlových Varech. Na výherce čekají výhry v celkové hodnotě přes 100.000 korun a těšit se mohou např. na iPhone, GoPro, powerbanky A-Data nebo poukazy na žážitky v Česku.

A jak se můžete zapojit?:

1. Vyfoťte fotku s tématem Česko je super! Tak to vyfoť!

2.Nahrajte tuto fotku na vlastní instagramový účet a doplňte ji hashtagem #souteznemenilbych anebo ji nahrajte pod titulní příspěvek na facebookové stránce facebook.com/spolecnestoleti/ a pak už jen čekejte, jestli vyhrajete. Samozřejmě můžete hlasovat pro nejlepší fotky lajkováním fotky na Facebooku či Instagramu.

3. Napište, proč byste Česko neměnili (klidně dvě slova, dvě věty, dva odstavce)

Více o pravidlech soutěže Česko je super najdete na https://souteznemenilbych.cz/pravidla/

Mohlo by se vám také líbit