Vlakem do Chorvatska od 2.990 Kč včetně ubytování s polopenzí

foto: Student Agency a Delfin Plava Lagun

Foto: © Hotel Delfin Plava Laguna
3 856

Student Agency připravila pro všechny z vás, kteří by se chtěli podívat do k moři do Chorvatska vlakem, zcela bezstarostné balíčky s ubytováním, polopenzí a dopravou.

Reklamy

Užijete si pohodlnou cestu do Chorvatska

Jedná se speciální nabídku na krátkodobé pobyty v Chorvatsku, která zahrnuje pobyt v hotelu Delfin Plava Laguna s polopenzí (2 noci) + transfer do/z hotelu + jízdenka na vlak RegioJet za super cenu již od 2.990 Kč na osobu (platí v září). Červencové a srpnové termíny jsou od 3.350 Kč na osobu. Hotel Delfín laguna Plava se nachází asi 6 km od Poreče. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 6 km.

Noční pohled
Noční pohled / Foto: © Hotel Delfin Plava Laguna
Venkovní bazén
Venkovní bazén / Foto: © Hotel Delfin Plava Laguna
Foto: RegioJet
Vlakem do Chorvatska k moři již za 2.990 Kč v polopenzí / Foto: © RegioJet
Poreč
Poreč

U moře na Istrii strávíte 3 dny v parku turistické oblasti Zelená Laguna, jižně od Poreče. nachází se zde oblázkovo skalnatá pláž, která je od hotelu vzdálena cca 50 m. Hotelová pláž byla oceněna modrou vlajkou a můžete zde vyzkoušet různé vodní sporty. V hotelu je venkovní bazén se slanou vodou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Snídaně a večere jsou formou bufetu.

Reklamy

Příjezd do hotelu je v dopoledních hodinách a odjezd vlaku zpět do ČR je až ve večerních hodinách. Po příjezdu do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do hotelu a zpět k vlaku do Rijeky.

Nabídky zájezdů najdete na tomto odkazu.

Mohlo by se vám také líbit