KALENDÁŘ MOTOTECHNA 2020

Křest Kalendáře Mototechna 2020
1 182

Před sedmi lety byla znovuobnovena značka Mototechna, pod kterou skupina AURES Holdings soustředila nabídku zánovních a referenčních vozů. S nabídkou 1 600 vozů dvaceti značek a padesáti modelů se postupně stala největším tuzemským prodejcem zánovních aut.

Reklamy

Za sedm let novodobé existence prodala již na 60 000 aut. Letos pak za osm a půl měsíce již 11 000. Oslavy byly spojeny i se křtem kalendáře, v němž se objevilo na čtrnáct známých osobností, které se staly tvářemi značky Mototechna, a to v oblečení od módního návrháře Osmanyho Laffity a s auty z Mototechny.

Kalendář Mototechna 2020

Kalendář Mototechna 2020 s fotografiemi špičkových tenistek Karolíny a Kristýny Plíškových, Osmanyho Laffity nebo herců Chantal Poullain, Vaška Vydry, Veroniky Žilkové a Alice Bendové podpoří formou dobročinné aukce Dětskou dopravní nadaci (www.detskadopravninadace.cz).

Reklamy

Fotografie Ondřeje Pýchy

Mototechna se letos rozhodla spojit všechny známé tváře, které ji reprezentují. Pozvala proto fotografa Ondřeje Pýchu, který pro ni nafotil tento netradiční kalendář na rok 2020. Kalendář se fotil ve fotokoutku společnosti, kde se na jedné točně denně vyfotí na 70 vykoupených aut. Fotky se následně objeví spolu s nabídkou vozu na webových stránkách společnosti. Všechny osobnosti se fotily v oděvech a doplňcích od módního návrháře Osmanyho Laffity, pokaždé s jiným vozem z nabídky Mototechny. Kalendář byl vyroben jen v omezeném nákladu a jeho hlavním cílem je podpořit sirotky obětí dopravních nehod Dětské dopravní nadace.

Vydražte si kalendář

Zájemci si budou moci na www.aukro.cz již v říjnu vydražit nejen podepsané fotoobrazy sester Plíškových, módního návrháře Osmany Laffita, herců Chantal Poullain, Veroniky Žilkové, Václava Vydry, ale i Alice Bendové či fotbalistů Antonína Panenky, Václava Kadlece nebo Lukáše Kvapila. Většina osobností do dražby věnovala i své osobní věci, jako jsou kabelka z nejnovější kolekce Osmanyho Laffity, taneční boty Václava Vydry ze Stardance, podepsané CD se šansony Chantal Poullain nebo hodinky Prim z limitované edice 50 kusů dakaristy Lukáše Kvapila, se kterými závodil v roce 2019 na Africa Eco Race. Kalendář si nemůžete koupit, lez jej pouze jej vydražit.

Mohlo by se vám také líbit