Zima klepe na dveře

Text a foto: Dagmar Janoušková

399

Letošní teplé září možná myšlenky na zimu a zimní sporty oddálilo, ale čas je neúprosný a zima se blíží. Pokud jste zatím nepřemýšleli o lyžařském vybavení, máme pro vás doporučení a dobrý tip.

Reklamy

Logo Happy SportNavštivte půjčovny Happy sport, které najdete 3x v Praze a jednou v Hradci Králové a půjčte si lyže na celou sezónu. Především pro děti je zajímavější lyže vypůjčit, než každý rok kupovat nové. Půjčovny Happy sport nabízí celoroční výpůjčku, ale také krátkodobé zapůjčení. V jejich nabídce jsou nejen sjezdové lyže, snowboardy, ale také běžky a skialpové lyže a doplňky pro zimní sporty.

Půjčovny Happy sport najdete 3x v Praze a jednou v Hradci Králové.

Občas se ptáte, jestli se opravdu vyplatí půjčit si lyžařskou výbavu na rok dopředu. Podle mé dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že celoroční výpůjčka má mnoho výhod.

Reklamy

Kdy se půjčení lyží vyplatí?

Pokud vyrážíte na lyže na delší dobu nebo několikrát za rok a nejste fajnšmekr, který lyžuje každý rok na nejnovějším modelu. Chcete-li vyměnit lyžařské vybavení  a moc se v aktuální nabídce nevyznáte, pak je zajímavější se poradit s pracovníky v půjčovně, nemusíte ráno vstávat, abyste si v půjčovně ve středisku vybrali lyže, které vám vyhovují a nemůže se vám stát, že by lyže na vás nezbyly.  Neplatíte  vyšší cenu.  Potřebujete výbavu pro děti, které každý rok povyrostou.

Kromě výše uvedených výhod ušetříte také za servis i výměnu výbavy. S celoroční půjčkou budete mít zdarma péči o vybavení, a to během celé sezóny. Happy sport také v rámci výpůjčky nabízí jeden bezplatný servis skluznice i hran na špičkových  švýcarských strojích a do tří dnů si můžete lyže nebo snowboard zase vyzvednout. A kdybyste měli naspěch, umí i servis na počkání.

Také se nemusíte bát, že byste platili za výměnu lyží či bot v průběhu sezóny. Bezplatná výměna je zajímavá především pro rodiče, kterým děti během zimy povyrostou.

Další výhodou pro rodiče je také bezplatné potvrzení o seřízení, pokud jedou děti na lyžařský výcvik. K zapůjčení dětského kompletu je půjčení helmy zdarma.

Cesta přes celoroční zapůjčení kompletu je nejpohodlnější cestou jak vybavit celou rodinu na lyže. Pokud si vybavení půjčíte do konce října, jsou ceny výrazně nižší. Firma Happy sport je na českém trhu již třicet let a jejich služby jsou na špičkové úrovni. Kromě toho vám profesionálně poradí a pomohou s výběrem.

Více informací najdete na www.happysport.cz.

Happy Sport

Mohlo by se vám také líbit