Podzimní soutěž „Cestujeme a fotíme barvy podzimu“

foto: 123rf.com

1 059

Rádi fotíte? Toužíte darovat na Vánoce pod stromeček pěkný dárek sobě, partnerovi, rodinným příslušníkům nebo kamarádovi či kamarádce v podobě originálního fotoproduktu, třeba právě s vašimi vlastními fotkami? Pak tu pro vás máme skvělou zprávu!

Reklamy

Ve spolupráci se společností Sall Digital CZ jsme pro vás připravili podzimní Facebookovou a Instagramovou soutěž, ve které můžete získat některý z jejich fotoproduktů, a to i zcela zdarma! Sall Digital CZ se zaměřuje na opravdu skvělé fotoprodukty v prvotřídní kvalitě.

V její nabídce najdete například i prémiové zpracování fotoknih (Professional Line) v nejvyšší možné kvalitě s obalem např. z akrylátového skla v kombinaci s kůží. Řada fotoknih Professional Line však nabízí i další netradiční možnosti vazby, jakými jsou např. plátno nebo dřevo. Fotoknihu lze vyrobit dokonce ve formátu 40 x 30 cm! Takto ručně vyrobená luxusní kniha vám přinese opravdu jedinečný zážitek, ze kterého budou všichni nadšeni.

Reklamy

Nicméně, ať už si vyberete jakýkoliv z produktů od Sall Digital CZ – fotoknihy, plakáty, kalendáře, Fine Art, fotoobrazy a další, na žádném nebude logo výrobce, jako je tomu u jiných společností a vy darujete vždy opravdu krásný a individuální dárek. Všechny výrobky si můžete navíc velmi snadno připravit sami buď prostřednictvím webshopu nebo si stáhnout intuitivní program Saal Designer pro PC nebo Mac.

Jak se zapojit do soutěže na Facebooku?

Stačí když splníte podmínky soutěže, kterými jsou:

  1. Lajknutí a sledování facebookových profilů @saal.digital.cz a @cestujemesvetem.cz;
  2. Následně do komentáře u vyhlašovacího soutěžního příspěvku na fb.com/cestujemesvetem.cz přidejte svoji podzimní kreativní fotku z přírody či podzimní nálady města a dopište, kde jste fotku pořídili a proč právě na ní milujete barvy podzimu;

Jak se zapojit do soutěže na Instagramu?

Pro uživatele Instagramu platí podobná pravidla a to:

  1. Sledujte naše instaprofily @saaldigital_cz a @cestujemesvetem.cz
  2. Přidejte veřejně na svůj instagramový profil svoji podzimní kreativní fotku z přírody či podzimní nálady města a dopište, kde jste fotku pořídili a proč právě na ní milujete barvy podzimu.
  3. Fotku označte tagem @cestujemesvetem.cz. Přidat můžete i hashtagy #fotimebarvypodzimu #cestujemesvetem #saaldigitalcz.

Ze všech fotografií s komentářem z Facebooku a Instagramu vybere na konci soutěže naše odborná porota 3 nejhezčí záběry, které od Sall Digital CZ získají slevové kupony v hodnotě 500, 600 a 700 Kč pro uplatnění i bez minimální hodnoty objednávky na www.saal-digital.cz. Kupony lze využít např. na fotoobraz, fotoknihu, oznámení, kalendáře, plakáty apod.*

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

Soutěž probíhá na Facebookovém a Instagramovém profilu cestujemesvetem.cz od 4.10. do 31.10.2019.

*Kupony nelze kombinovat s jinými akcemi a kupony. Kupony lze uplatnit pouze jednou a v rámci jedné objednávky a nelze je využít na náklady na dopravu. Platnost kuponů je do 31.12.2019. Kupony budou zaslány všem 3 výhercům do soukromé zprávy na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám také líbit