INTERSPORT – největší prodejce sportovního oblečení a vybavení

Foto: © archiv Intersport

2 095

INTERSPORT je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Nabízí vybavení, oblečení, obuv a doplňky na sport i pro volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci.

Reklamy

Intersport logo

Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od servisu kol, lyží, snowboardů až po opravy výpletů tenisových raket a ošetření in-line bruslí. Na vybraných prodejnách mohou zákazníci využít dynamické analýzy došlapu, počítačové analýzy chodidel, tvarování vložek a dalších služeb, které prodejny nabízí. K dnešnímu dni má INTERSPORT v České republice 21 vlastních prodejen, 10 partnerských prodejen včetně 2 rentů. Roční obrat společnosti je 1,247mld CZK.

Intersport Letňany

Vizi společnosti představuje nový koncept BEST IN TOWN, jehož cílem jsou nejlepší prodejny s nejlepším servisem, nejlepším sortimentem a nejlepším poradenstvím.

Reklamy

INTERSPORT postupně modernizuje prodejny v celé České republice. Jako první absolvovala změnu prodejna v pražských Letňanech, následovala města Plzeň a Most a prodejna v Pardubicích. „Do modernizace jsme se pustili s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu. Chtěli jsme, aby vznikl prostor s unikátní atmosférou, ve kterém se naši zákazníci budou cítit příjemně a který pro ně bude inspirativní. Doba se mění. Klademe větší důraz na životní prostředí, aktivitu a zdravý pohyb, tak proč by obchody měly vypadat pořád stejně? Sport a příroda k sobě navíc neodmyslitelně patří.“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti INTERSPORT.

„Jak sportují Češi?“

Tuto otázku si ve společnosti INTERSPORT klademe každý den. Naše zákazníky chceme nadchnout nejlepšími značkami, nejlepším poradenstvím a nejlepším servisem, a proto jsme skutečný specializovaný sportovní obchod vždy o krok napřed.

Mohlo by se vám také líbit