fbpx
Cestujeme světem
Cestování za poznáním světa. Reportáže, destinace, rady, tipy a informace přímo od cestovatelů a pro ně.

Ubytování v letním Londýně se slevou minimálně 15%.

11

Londýn, to je unikátní živá a pulsující metropole, kde se snoubí stará dobrá Anglie s moderním světovým velkoměstem. A Londýn rozhodně mezi zaková světová velkoměsta, která jsou úžasná, stojí za návštěvu.

Prozkoumejte unikátní charaktery jednotlivých čtvrtí – Belgravia a Kensington, překypujících bohatstvím. Vydejte se na pouliční trhy do Camden Town. Projděte se podél řeky Temže až k budovám parlamentu ve Westminsteru. Nezapomeňte ani na úžasnou atmosféru trhů a obchůdků v Covent Garden. Za nákupy můžete vyrazit do okolí Oxford Street a Regent Street. A samozřejmě zezapomeňte navštívit zdejší muzea – londýnskou Národní galerii nebo Britské muzeum.

Více se o Londýně dozvíte v článku, kde najdete praktické informace na cestu, jak se nejlépe pohybovat po Londýně i spoustu dalších tipů k prohlídkám či návštěvám zdejších památek.

- Reklama -

Do Londýna výhodně třeba i v srpnu!

Využijte ikonky „Sezónní nabídka“ a zarezervujte si v období od 1.6. do 31.8.2019 své ubytování v Londýně se slevou minumálně 15% nebo si vyberte z dalších stovek skvělých nabídek.

REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ SE SLEVOU!

 

Tropický ráj Maledivy

Levně na jeden z nejkrásnějších lokálních ostrovů Malediv - Ukulhas

Načítám...
Rady, tipy, akční nabídky a hlavně super čtení.
Exkluzivní výběr přímo
do tvého e-mailu.
Odebírej náš newsletter a inspiruj se na své cesty!
Přihlásit
Zavřít