Ubytování v letním Londýně se slevou minimálně 15%.

Foto: © sborisov
824
Reklamy

Londýn, to je unikátní živá a pulsující metropole, kde se snoubí stará dobrá Anglie s moderním světovým velkoměstem. A Londýn rozhodně mezi zaková světová velkoměsta, která jsou úžasná, stojí za návštěvu.

Prozkoumejte unikátní charaktery jednotlivých čtvrtí – Belgravia a Kensington, překypujících bohatstvím. Vydejte se na pouliční trhy do Camden Town. Projděte se podél řeky Temže až k budovám parlamentu ve Westminsteru. Nezapomeňte ani na úžasnou atmosféru trhů a obchůdků v Covent Garden. Za nákupy můžete vyrazit do okolí Oxford Street a Regent Street. A samozřejmě zezapomeňte navštívit zdejší muzea – londýnskou Národní galerii nebo Britské muzeum.

Reklamy

Více se o Londýně dozvíte v článku, kde najdete praktické informace na cestu, jak se nejlépe pohybovat po Londýně i spoustu dalších tipů k prohlídkám či návštěvám zdejších památek.

Do Londýna výhodně třeba i v srpnu!

Využijte ikonky „Sezónní nabídka“ a zarezervujte si v období od 1.6. do 31.8.2019 své ubytování v Londýně se slevou minumálně 15% nebo si vyberte z dalších stovek skvělých nabídek.

REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ SE SLEVOU!

 

Mohlo by se vám také líbit